Foto pro školní rok 2018 - 2019 bude postupně doplňováno dle akcí
 

Archiv: 2005/2006 - 2006/2007 - 2007/2008- 2008/2009

2009/2010 - 2010/2011 - 2011/2012 - 2012/2013

2013/2014 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018

 

10.06 - 13.06. Vodácký kurz

05.06.2019 - foto tříd

05.06.2019 Focení - skupinky (zip 889 MB)

31.05.2019 Den dětí

21.05.2019 Pohádka (1. - 3. třída)

17.05.2019 Rolnička - Ekotrh

16.05.2019 Soutěž mladých zdravotníků - kraj

květen - úspechy našich žáků - diplomy

15.05.2019 Pohár rozhlasu (8. a 9. třída) + diplomy

14.05.2009 Krajské kolo vybíjení dívek (3. místo)

14.05.2019 Pohár rozhlasu (6. a 7. třída)

13.05.2019 Ekozahrada - 3. třída

10.05.2019 Autorské čtení - 1. stupeň

09.05.2019 Soutěž mladých zdravotníků - okesní kolo - 1. místo

07.05.2019 Atletický trojboj (1. místo Beáta Meschková)

06.05.2019 - Donald's Cup
(1. místo žáci 4. a 5. třídy, 3. místo žáci 2. a 3. třídy)

03.05.2019 Plavecké závody - školní kolo

02.05.2019 Exkurze ESKO-T (8. třídy)

30.04.2019 - Zdravotní výchova - preventivní program

29.04.2019 - Školní družina - plavání 1. a 2. třída

23.04.2019 - Soutěž Zlatý list - ZOO Jihlava

duben 2019 - Zápis do první třídy

09.04.2019 - Pasování na čtenáře - 1. třída

15.03.2019 - Okresní kolo vybíjené - dívky

naše úspěchy - diplomy

březen 2019 - Žáci MŠ na návštěvě v první třídě

19.02.2019 - Vzpoura proti úrazům - beseda

15.02.2019 - Okresní kolo vybíjené

14.02.2019 - Vybíjená - okrsek

06.02.2019 - Vzpoura proti úrazům - beseda

únor 2019 - Lyžařský kurz (Krkonoše) - 2. část

únor 2019 - Lyžařský kurz (Krkonoše) - 1. část

leden 2019 - Lyžařský kurz - 2. část

leden 2019 - Lyžařský kurz - 1. část

21.12.2018 - Pódiové skladby

20.12.2018 - Divadlo - K. Čapek

18.12. - 19.12.2018 - Bruslení

Předvánoční týden - 2. třída

Úspěchy našich žáků - DIPLOMY

11.12.2018 - Tvoříme s dětmi

06.12.2018 - Mikuláš

prosinec - Mikulášský turnaj ve vybíjené

29.11.2018 Plavání - okresní kolo

22.11.2018 Florbal - okrsek - straší chlapci

31.10.2018 Halloween

říjen 2018 - Londýn (7. - 9. třída)

11.10.2018 Přírodopisná exkurze 8. ročník (Budišov + Alternátor Třebíč)

04.10.2018 Přespolní běh - okresní kolo

02.10.2018 Malá kopaná - okrsek v Třebíči

24.09.2018 Přespolní běh - školní kolo

21.09.2018 Projekt Edison

20.09.2018 Projekt Edison

19.09.2018 Projekt Edison

18.09.2018 Projekt Edison

17.09.2018 Projekt Edison

16.09.2018 Projekt Edison

10.09.2018 Dopravní výchova - 4. třída

07.09.2018 První šestka - basketbal

03.09.2018 Zahájení školního roku