Úvodem …
Dobrý den nebo ahoj, všem!
Vítejte na webových stránkách školního časopisu Havlíček.

školní rok 2012/2013

Milí čtenáři školního časopisu,
zdravím Vás a věřím, že jste během září úspěšně zahájili nový školní rok.
Pro časopis Havlíček a Mráček je to rok několika změn. Jedna z nich se týká vedení časopisu, které po Anetě Ryvolové převzala paní učitelka Milada Simandlová. Nové tváře vítáme i v redakci, jsou to Barbora Bendová, Monika Simandlová a Gabriela Hanáková, všechny z 5. třídy.
Na první schůzku redakční rady přišli i redaktoři, které dobře znáte z minulých let: Jakub Spousta, Petr Endl, Michal Číž, Dalimil Průša, František Štefl a Dominik Doseděl.
Chtěli bychom, aby se v časopise převážně objevovaly zprávy, oznámení a reportáže ze školních akcí. Uvítáme, pokud byste chtěli přispět svým článkem, který se týká dění ve třídě a života školy, Vaše příspěvky. Časopis chceme rozšířit o původní autorskou tvorbu žáků (vlastní práce, povídky, básně, kresby a malby) a také chceme realizovat fotoromán ze školního prostředí. Zpracujeme i Vaše náměty!
Pište nám určitě do vzkazníku na hlavní nástěnce, popř. na havlicekmracek@seznam.cz.
Na prvním čísle časopisu už se pilně pracuje.
Za redakční radu Vás zdraví
Eva Nesibová