Školní rok 2011/2012 - Projekty a akce školy budou postupně doplňovány

 

září 2011
8.9. - Nábor do skautského oddílu (1. stupeň)
14.9. Akademie Gymnázia Mor. Budějovice (2. stupeň)
21.9. Atletický čtyřboj (8. a 9. ročník)
21.9. Poznávací exkurze - Královská cesta (8. ročník)
22.9. Poznávací exkurze - Technické muzeum (6. ročník)
26.9. Poznávací exkurze - Národní divadlo (7. ročník)
26.9. - 27.9 - školení ICT - InDesign
27.9. Přespolní běh - školní kolo

říjen 2011
3.10. - Přespolní běh - školní kolo
4.10. - Přespolní běh - okresní kolo
5.10. - Konzultace, sběr papíru
18.10. - Halloween - 6. ročník
18.10. - Minikopaná - starší žáci (Třebíč)
18.10. - Seminář - matematika (Fraus)
19.10. - Přírodovědný klokan
24.10. - Den stromů - Obora v Lesonicích
25.10. - 26.10. - Kompetence pro život - seminář

listopad 2011
EKO ART - výtvarná soutěž
2.11. - Dopravní výchova - beseda 4. třída
3.11. - Island - beseda pro 5. - 9. ročník
3.11. - Beseda v knihovně - 6. B (Bajky)
7.11. - TTS - exkurze (Přírodopisný seminář - 9. ročník)
7.11. - Úřad práce Třebíč - 9. ročník
8.11. - Horácké divadlo - Lucerna
28.11. - Knihovna - beseda 4. třída
28.11. - 29.11. - MŠ - výukový program na PC
30.11. - Beseda v knihovně - 6. A (Bajky)

prosinec 2011
1.12. - Soutěž školních časopisů - finále
1.11. - Florbal - okresní kolo
2.11. - Florbal - okresní kolo
5.12. - Mikulášská nadílka - 1. stupeň
5.12. - Bruslení - 1. stupeň
6.12. - Už vím jak... - projekt s MŠ
6.12. - Zdobení stromečku (1. a 2. třída)
7.12. - Zdobení stromečku - 4. třída (DDM)
9.12. - Dům sv. Antonína - kulturní program
9.12. - Beseda - Vánoční tradice
9.12. - O Betlému a betlémech - beseda 1. - 5. ročník
19.12. - Vánoce s knihou - čtenářské dílny (1. - 9. ročník)
20.12 - 21.12. - Projektové dny (1. - 9. ročník)
20.12. - Slavnostní vyhlášení EKO ART 2011
21.12. - Výstava betlémů v Třebíči - 7. B
21.12. - Vánoční koledování - Rolnička
21.12. - Rosteme četbou - projekt s MŠ
21.12. - Beseda - Městská knihovna (3. třída)
22.12. - Sportujeme (1. - 9. ročník) + akce tříd
22.12. - Beseda - Městská knihovna (5. třída)

leden 2012
4.1. - 5.1. Školní kolo v AJ - poslech
9.1. - Školní kolo BiO - kat. 8. a 9. tříd
13.1. - Školní kolo v AJ - konverzace
16.1. - Školní kolo Bio - kat. 6. a 7. tříd
17.1. - "Už vím jak..." - projekt s MŠ
17.1. - Matematická olympiáda - 4. ročník
19.1. - Městská knihovna - beseda - 2. třída
25.1. - Divadlo pro školy (Hradec Králové) - Africká pohádka (1. stupeň) - Legenda V+W
26.1. - Sálová kopaná - 1. a 2. ročník
27.1. - 2.2. - Lyžařský kurz - 7. ročník
31.1. - Městská knihovna - beseda - 3. třída

únor 2012
2.2. - Beseda v městské knihovně - 5. třída
6.2. - Návštěva Městského úřadu - 6. B
7.2. - Beseda v Městské knihovně - 1. třída
8.2. - Návštěva Městského úřadu - 6. A
7.2. - 8.2. - Okresní kolo olympiády v AJ
8.2. - Zelený ostrov - projektový den (9. třídy)
5.2. - 11.2. - LVVZ - 4., 5. a 9. ročník
10.2. - 11.2. Zápis do 1. tříd
14.2. - Jak se dělá časopis - 5. třída, členové Havlíčka
17.2. - Okresní kolo ve vybíjené - 4. a 5. třída
23.2. - Kluci, holky, pojďte hrát fotbal - 1. a 2. třída

březen 2012
5.3. - Bruslení - 1. stupeň
19.3. - Výroční schůze Jednota - kulturní program
19.3. - Mezinárodní matematická soutěž - KLOKAN
20.3. - Okresní kolo matematické olympiády - 4. a 5. třída
28.23. - Pythagoriáda - 5. třída
22.3. - 23.3. - Košíková - okresní kolo (starší dívky a chlapci)
28.3. - Košíková - okresní kolo (mladší dívky a chlapci)

duben 2012
2.4. - Hledání jara - terénní cvičení
4.4. - Velikonoční turnaj - basketbal
4.4. - Fraus - ukázková hodina matematiky (5. třída)
10.4. - Čas proměn - beseda (6. ročník)
11.4. - První pomoc do škol - 8. třídy
10.4. a 12.4. - Český komix - beseda (knihovna)
11.4. - Pověsti - beseda (knihovna) - 6. B
13.4. - Pověsti - beseda (knihovna) - 7. A
13.4. - Biologická olympiáda - ojkresní kolo (6. a 7. ročník)
16.4. - Beseda v knihovně (4. ročník)
20.4. - Pověsti - beseda (knihovna) - 7. B
24.4. - Beseda v knihovně (1. ročník)

květen 2012
2.5. - Čistírna odpodních vod (8. ročník)
3.5. - MC Donalds Cup - okrskové kolo (1. - 5. třída)
3.5. - Exkurze - hasiči (1. stupeň)
4.5. - Dopravní hřiště - 4. třída
4.5. - Exkurze - hasiči (6. a 7. třída)
7.5. - Holocaust - beseda (9. třídy)
9.5. - Holocaust - beseda (8. třídy)
9.5. - MC Donalds Cup - okresní kolo
10.5. - Plavání - školní kolo
15.5. - Divadlo ZŠ Nové Syrovice
16.5. - Pohár rozhlasu - okresní kolo (6. a 7. třída)
16.5. - Kinderiáda - atletiak (2. - 5. třída)
17.5. - Pohár rozhlasu - okresní kolo (8. a 9. třída)
18.5. - Softbal - okresní kolo
23.5. - Beseda sa spisovatelem L. Műlerem
24.5. - Dyslektická olympiáda (3. a 4. třída)
24.5. - Úřad práce v Třebíči + ESKO-T (8. třídy)
29.5. - ZOO Brno - 5. třída
31.5. - Poznávací exkurze - Terezín

červen 2012
školní výlety
12.6. - Nebojte se policie - beseda (9. třídy)
17.6. - Moravskobudějovický triatlon
22.6. - Memento - dramatizace knihy (6. - 9. ročník)
25.6. - Sportovní den se ZŠ TGM
27.6. - Poslední šestka - basketbal
28.6. - Divadlo ZŠ TGM