Školní rok 2018/2019 - Projekty a akce školy budou postupně doplňovány

 


Archiv
Plány práce a akce ve školním roce 2010/2011
Plány práce a akce ve školním roce 2011/2012
Plány práce a akce ve školním roce 2012/2013
Plány práce a akce ve školním roce 2013/2014
Plány práce a akce ve školním roce 2014/2015
Plány práce a akce ve školním roce 2015/2016
Plány práce a akce ve školním roce 2016/2017
Plány práce a akce ve školním roce 2017/2018

prosinec 2018
03.12 Mikulášský turnaj ve vybíjené (3. - 5. třída)
04.12. Florbal - krajské kolo (starší dívky)
05.12. Vánoční koncert (1. stupeň)
06.12. Mikulášská nadílka (1. stupeň)
09.12. Vánoční koncert pro veřejnost
17.12. Besedy - Austrálie, Tasmánie (všichni)
18.12. Bruslení - výcvik (2. stupeň)
19.12. Košíková - vánoční turnaj (dívky 5. - 9. třída)
20.12. Divadélko pro školy )všichni)
21.12. Vánoční laťka - skok vysoký (6. - 9. třídy)
21.12. Pódiové skladby (3. - 9. třídy)
21.12. Třídní akce

listopad 2018
01.11 Voda - besedy VAS Třebíč
02.11 Voda - besedy VAS Třebíč
02.11. Halová kopaná - okrskové kolo (6. a 7. třída)
06.11. Úřad práce Třebíč - exkurze (9. třídy)
07.11. Stolní tenis - krajské kolo (6. - 9. třídy)
14.11. Pedagogická rada
16.11. Florbal - okrskové kolo (ch 6. a 7. třídy)
16.11. Florbal - okresní kolo (3. - 5. třída)
20.11. Florbal - okresní kolo (ch 6.- 7. třída)
21.11. Konzultace
21.11. Florbal okresní kolo (dívky 6. a 7. třída)
21.11. Florbal - okresní kolo (dívky 8. a 9. třída)
23.11. Florbal - okrskové kolo (ch 8. a 9. třída)
27.11. Florbal - okresní kolo (ch 8. a 9. třída)
29.11. Plavání - okresní kolo

říjen 2018
02.10 Exkurze Brno - Anthropos (6. třídy)
02.10. Základy bezpečného chování - beseda - 1. třída
02.10. Exkurze Praha - Národní divadlo (7. A)
od 02.10. Florbal - mezitřídní turnaj dívek (6. - 9. třída)
2.10. Minifotbal - okrskové kolo (8. - 9. třída)
03.10. Výstava v archivu (6. třídy)
03.10. Stolní tenis - školní kolo (ch 6. a 7. třída)
03.10. Společná konzultace
04.10. Přespolní běh - okresní kolo
09.10. Nejen osudové osmičky - výstava (7. A)
09.10. Prezentace GMB a SOŠ
10.10. Stolní tenis - školní kolo (ch 8. a 9. třída)
11.10. Minifotbal - okresní kolo (8. a 9. třída)
12.10. Přespolní běh - krajské kolo
13.10. - 17.10. Londýn s Harry Potterem
17.10. Stolní tenis - školní kolo (dívky 5. - 9. třída)
18.10. Didacta Třebíč (9. třídy)
25.10. Stolní tenis - okresní kolo (8. a 9. třída)
26.10. Stolní tenis - okresní kolo (6. a 7. třída)
31.10. Halloween (4. a 5. třída)

září 2018
03.09 Slavnostní zahájení školního roku
04.09. Nábor do skautského oddílu (2. - 5. třída)
07.09. Basketbal - první šestka
10.09. Doparvní výchova (4. třída)
11.09. Čas proměn - besedy (6. A,B)
12.09. 100 let Sokola (6. A,B)
13.09. 100 let Sokola (9. B)
14.09. 100 let Sokola (8. B)
16.09. - 23.09. Edison (projekt AJ)
21.09. 100 let Sokola (7. A)
24.09. Přespolní běh - školní kolo (1. - 9. třída)
25.09. Čas proměn - besedy (6. A, B + 7. A)
25.09. Atletický čtyřboj - krajské kolo
26.09. Praha - královská cesta (exkurze pro 8. ročník)
26.09. Čas proměn - besedy (9. A,B + 7. A.)
27.09. Čas proměn - besedy (8. a 9. třídy)