Název projektu:
Připravuji se pro život - podpora výuky přírodovědných předmětů v ZŠ Moravské Budějovice

Tento projekt je spolufinancován ESF a státním rozpočtem České republiky

Publicita projektu

Tiskový materiál - Informace o škole - zde

Reklama na Infokanále KTV Moravské Budějovice (ukončení projektu)
(22.09. - 28.09.2014 )

Vyvěšení vlajky EU
(květen 2014)

Informační leták pro školy v regionu:
(říjen 2013)

Konzultační hodiny pro rodiče
Dne 9.10.2013 proběhly plánované konzultační hodiny pro rodiče. Přítomní se mohli seznámit s postupem realizace projektu, zvláště pak s odkazem na vytvořené výukové materiály. Tyto výukové materiály mohou žáci využívat jak ve škole, tak i v domácím prostředí.

Publikování informací o projektu na stránkách MŠMT - zde

(září 2013)

Vyvěšení vlajky EU
(květen 2013)

Pedagogická rada
Dne 10.4.2013 na pedagogické radě byla všem účastníkům předána informace ohledně projektu. Zejména šlo o informace ohledně naplňování monitorovacích indikátorů a plán činnosti na další období.

(26.11. 2012)
V rámci konání Dne otevřených dveří se účastníci mohli seznámit s projekty financovanými z ESF a státního rozpočtu ČR, které naše škola realizuje. Rovněž bylo možné si vyzkoušet práci s již vytvořenými výukovými materiály do přírodovědných předmětů.

Informační leták - zde
(17.10. 2012)

Konzultace pro rodiče
(3.10. 2012)
V rámci konzultačního dne
byla podána krátká informace o projetu a možnostech využívání publikovaných výukových materiálů z předmětů - Fyzika - Chemie - Přírodopis.

Informace o projektu v tisku
(říjen 2012)
ZPRAVODAJ MORAVSKOBUDĚJOVICKÉHO MIKROREGIONU

článek- zde (formát PDF)